Služby

Máte pocit, že technické překlady jsou u většiny překladatelů na nízké odborné úrovni a jejich cena je neúměrně vysoká? Hledáte levné překlady, ale přitom kvalitní a na vysoké odborné úrovni? Chcete, aby odborné texty vašich návodů, prospektů či jiné dokumentace nebyly znehodnoceny neodborností překladatele?

Pak jste na správné adrese.

Nabídka překladatelských služeb:

Nabízím tímto svoje překladatelské služby z a do němčiny a angličtiny odborných a jiných textů a to jak v oblasti strojírenství a techniky, tak i v jiných oblastech dle dohody.

Cena jedné normostrany překladu začíná už od 290,- Kč bez DPH a může být podle dohody nebo dohodnutých podmínek upravena i jinak. Podmínkami rozumí se úprava, druhy písma, tabulky, kopírování, skenování a následné úpravy (popis, grafika, zvětšování, zmenšování, sestavování do podoby prospektů), kroužková vazba apod.

Za rychlost, obtížnost a za práci v nepracovní dny neúčtuji žádné další příplatky.

Překlady mohou být dodávány v programu MS Word nebo v jiném formátu dle dohody. Jako zvláštní výhodu nabízím možnost přenosu Vašich obrázků a schémat přímo do textu pomocí skeneru včetně vytištění. Možnost zápisu dat a obrázků na CD.

Dohodnutá cena je vždy definitivní, bez dalších příplatků.

Krátké dodací lhůty.

Překlady e-mailem, faxem, poštou, osobně.

Na spolupráci s Vámi se těší Pavel Tichý